Konferanser
Her finner du info om våre samlinger og konferanser.
NSI arrangerer normalt to nasjonale samlinger/konferanser for styreledere- og medlemmer i studentidrettslag i løpet av året (en i semesteret). Ledersamlingen arrangeres siste helgen i oktober, mens vårkonferansen arrangeres normalt siste helgen i mars. I partallsår er det forbundsting (generalforsamling) og da erstattes vårkonferansen av dette. Forbundstinget arrangeres normalt også i løpet av mars. Under finner du info om neste samling.
Ledersamlingen 2022
Her finner du praktisk info om ledersamlingen 2022. Vi gleder oss til å samle våre dyktige ledere til høstens nasjonale konferanse!
Nettverkssamling 2023
Norges studentidrettsforbund ønsker hjertelig velkommen til nettverkssamling 2023. Denne gangen sammen med aktivcampus!
aktivCampus samling vår 2023
Hvordan vil aktivCampus se ut i 2023? Samlingen er en fin arena for overlapp av styrer og aktivCampus grupper. Vi oppfordrer derfor å sende både gamle og nye styre/gruppe medlemmer. Vi skal utveksle erfaringer og jobbe sammen for å videreutvikle aktivCampus!