162 reiseklare studentidrettere er klare for å inntak vertsbyen Lodz som i løpet av to uker skal huse over 5000 studenter og avholde 20 ulike mesterskap.

Svømming, Herrer (TSI)

Bjørn Eikanger Hanssen
Håkon-Bjørge Nilsen Garseth
Martin Pettersen
Birk Myrvang
Alexander Olafsson (OSI)

Svømming, Kvinner (NTNUI)

Kesia Maria Fodnestøl
Jon Olav Båtbukt
Oda Von Krogh
Jens Petter Turøy
Bjørn Solberg
Mia Olden Larsen
Alexander Johnsgaard
Johannes Hope
Nora Haaland
Thea Ebbing Schuster (OSI)

3×3 Basket, Kvinner (NHHI)

Rikke Lerøen Sjumarken
Nora Kristine Karlsen
Lea Sommersten Brandstadmoen
Aleksandra Worsowicz

3×3 Basket, Menn (NIHI)

Filip Øverli
Ludvig Bergh
Hallvard Staff

Para-bordtennis

Jan Bergersen (official)
Fredrik Johansen
Nora Korneliussen
Steffen Salomonsen
Pablo Jacobsen

Fotball, Menn (NHHI)

Kjetil Andre Frøystadvaag (official)
Hans Oscar Morstad
Eirik Offenberg
Harald Aleksander Bjerke Christensson
Jostein Aschjem
Christoffer Hartvedt Bue
Thobias Kvam Navelsaker
Peder Gundersen Kjørstad
Stefan Kwasi Senyo Donkor-Leh
Erik Øyberg Toftaker
Jærgen Wollert Karlsen
Andreas Sanne Hole
Tobias Fosse Ekeland
Jakob Hilling Kollandsrud
Fredrick Adrian Rørstadbotnen
Per Syverson Kyllingstad
Andreas Eikeseth Mjøs
Ola Eikanger
Kristian Hirth Barttetveit
Harald Sollohub Stensaker
Martin Laagbu Larsen

Fotball, Damer (NHHI)

Tina Sunde Lyngholm
Andrea Lundal Forland
Signe Zhi Kvammen Skibenes
Kari Rovan
Martine Listou Ellefsen
Zoe Stensland Py (official)
Meryem Keser
Mine-Marte Helgo Salte
Astrid Bohne
Silje Stenersen
Ingvild Onstad Sletten
Birthe Sunde Lyngholm
Martine Sandvik
Hedda Huslende Sandberg
Henriette Rotvold Lykke

Futsal, menn (NHHI)

Petter Halseide Sumstad (official)
Simen Albrigtsen Eilertsen (dommer)
Odin Aune
Sondre Hellevik
Øivind Wøien Stø
Erlend Lund
Erling Loberg
Gabriel Boukaddour Lambertsen
Jon Grande
Frode Wilkensen
Frode Lilleås
Eirik Heggdal Evensen
Arne Morten Oen
Johannes Fylkesnes

Futsal, Kvinner (NTNUI)

Jon Stian Haukli (official)
Bjørn Tore Tvedt (dommer)
Signe Haaland Buer
Malin Holm
Hanne Hagen Berg
Ingrid Alstad
Marte Birkelund
Marie Dragland Raum
Guro Ramstad
Marianne Buhaug
Sara Asakskogen
Aanine Skogan
Marta Bjerkaas
Iselin Soberg
Maren Kjelstad
Birthe Emilie Christiansen

Håndball, Menn (NTNUI)

Tomas Haugland
Kasper Haugaarrd Thorsen
Christoffer Jayzer Jørgensen
Jakob Grodtlien
Ruben Engen
Fredrik Loftheim
Jon Tommervik
Jonas Brunvoll Larssoon
Fredrik Wilhelm Butler Wang
Jørgen Barsø
Oscar Aleksander Lysgard
Erlend Høyem Hanem
Magnus Sydtangen
Aleksander Nils Dalane
Oscar Duus Carlsen
Anders Grytbakk

Håndball, Kvinner (NTNUI)

Fredrik Norman Lysaker Eriksen (official)
Håvar Engen (official)
Vilde Salvesen
Nora Eggum
Martine Kolsto Hammer
Helene Mjøs
Emma Johannesen Haugstvedt
Marit Baastad Andersen
Amalie Moen
Kaja Grindheim Ronglan
Marit Elise Solbo
Maria Reme
Lena Fossen

Volleyball, Menn (OSI)

Maren Mansika (official)
Simen Øvstetun Narvhus
Kåre Martin Aurmo Haugen
Runar Høidal Kvale
Kristoffer Sollesvik
Markus Andresen
Frederik Kreuzfeldt
Amund Sundvik
Jarle Ervesvåg Sjursen
Jørgen Nylund Nilsen
Viljar Haavik

Volleyball, Kvinner (OSI)

Robert Andre Sjøholt (official)
Cahtrine Framstad Krogstad
Ane Therese Aastebøl
Christine Skogseth Bjørsvik
Guro Flatmo
Benedicte Allum Pedersen
Elise Sørdahl
Andrea Nikoline Worren
Berit Anette Valand
Roza Richter
Emilie Louise Krogstad Nordhelle

Delegasjonsledelse

Kine Manneråk Bakken (Head of Delegation/Teamleder)
Truls Vestnes (Head of Delegation)
Sofus Rasmussen (Head of Delegation)
Cesilie Øygard (Assisterende Head of Delegation)
Oda Fagerli (Assisterende Head of Delegation)
Victor Iversen (Media Liaison)
Henrik Rief (Media Liaison/Foto)
Yngvild Larsen Schei (Official)