Troppen til EUSA Games er klar

Norge sender en rekordstor tropp på hele 153 stk til EUSA Games Coimbra 2018. Fem klubber er representert og vi skal delta i syv idretter! 

Samtlige klubber vant Studentmesterskapet i sin idrett og kvalifiserte med det til EUSA Games denne sommeren. Slik ser troppen ut: 

Badminton

Damer - OSI

Elisa Wiborg
Anne Klyve

Herrer - OSI

Carl Christian Mørk
Sturla Flåten Jørgensen

Håndball

Damer - OSI

Kaja Strøhm
Andrea Borstad
Emilie Svennevik
Ingebjørg Skaalerud Baadshaug
Ane Larsen
Mina Lippestad Gjestvang
Amanda Jonassen Øie
Live Olstad Sveen
Marie Lystad
Thea Rosef
Selma Sulic
Mathilde Spieler Palmers
Karoline Løvstad Engmann
Stine Thoresen
Maren Larsen Borgan (lagleder)
Susann Utgård (lagleder)

Herrer - OSI

Andreas Martinsen
Jostein Frandsen Råd
Per Marius Haugen
Benjamin Stentun
Christian Daviknes
Henrik Baumann
Håvard Setlo
Andreas Daviknes Borge
Martin Sikkeland
Marius Råd
Mads Fremstad
Adrian Kristoffersen
Heidi Venberget (lagleder)
Judith Poppe (lagleder)

Volleyball

Damer - OSI

Marte Lund Saga 

Maren Hatlestad

Andrea Nikoline Worren

Susanne Jensvold Ruud

Elisabeth Stokkenes

Guro Flatmo

Ingeborg Våg 

Kjersti Rekdal Skåre

Annica Allvin 

Stine Hvidsten Jensen

Elise Slettebø Melhus 

Oda Skarland Fiskum 

Kjell Erik Kvamsdal (lagleder)

Sindre Svendby (lagleder)

Herrer - TSI

Asbjørn Gisleson Aarekol

Nikolai Figenschau

Christian Fredriksen

Tuomas Heiskanen

Stian Kirkvik Johnsen

Kato Sandmo Karlsen

Tor-Øystein Kristiansen

Bjarne Martinsen

Vegard Paulsen

Stian Aleksander Pettersen

Pavel Serov

Fridtjof Rinde

Andreas Alexandersen

Tennis

Damer - NTNUI

Sofie Vågen

Malin Olafsen

Herrer OSI

Karlis Jaunromans

Sondre Solbakken

Robert Søreid

Kjetil Taksdal

Nick Adrian Ulloa

Roing

Damer - NTNUI

Connie Fidje

Susanne Smeby

Madeleine Heiberg

Anne Marie Enger

Ingeborg Onstein

Astrid Leirset

Inga Gåsbakk

Solveig Løken

Herrer - NTNUI

Jon Are Olsen

Henrik Milde

Magnus Lyngedal

Magnus Pjaaka

Harald Vinje

Ole Amund Storlien

Petter Tufte

Edvard Foss

Tobias Martinsen

Futsal

Damer - NHHI

Alma Botten

Helene Sagstad

Ingrid Karoliussen

Sandra Selseth

Maren Byrkjeland

Susann Haugen

Birthe Lyngholm

Sissel Jacobsen

Andrea Olsen

Maren Risvik

Tina Sunde Lyngholm

Maria Myrseth

Birgitte Svendsen

Vegard Nedrebø (lagleder)

Herrer - NHHI

Fridtjof Kahrs

Eystein Meese

Erlend Lund

Jakob Kollandsrud

Kristoffer Kvam

Mathias Fløtaker

Erling Løberg

Kristian Fluge Sævig

Lars Bråten

Erik Vatnem

Veslemøy Kleveland (lagleder)

Fotball

Damer - Studentspretten

Camilla Jensen

Marianne A. Laugerud

Camilla Skiple

Kristin Solås

Mariell Sivertsen

Trude Madtsen

Jane Svendsen

Elise Johnsen

Maria Hella

Katrine Mikkelsen

Stina Bø

Emilie Bjerke

Dina Skare Mølmen (lagleder)

Herrer - NTNUI

Jonas Rudshaug

Nikolai Skaue

Magne Syljuåsen

Filip Schjerven

Håkon Drengsrud 

Ole-Gunnar Kjærstad

Jens Petter Bergerud

Andreas Henriksen Kvistad 

Erik Drengsrud

Torkel Vindspoll

Johan Loudon

Pål Fossnes

Lasse Frigstad 

Lars Martin Aders

Marius Solhaug

Mikael Ådland Gulliksen

Håvard Landråk

Amund Taule Rørvik

Torstein Sæter

Støtteapparat

Delegasjonsleder: Yngvild Schei
Assisterende delegasjonsleder: Håkon Wikestad Johansen, BISI Trondheim
Assisterende delegasjonsleder: Line Jastrey Albertsen, OSI
Kommunikasjonsansvarlig: Birte Sunde Leirvåg, Studentspretten

14.-19. juli: Badminton
14.-19. juli: Håndball
14.-20. juli: Volleyball
15.-20. juli: Tennis
16.-18. juli: Roing
21.-28. juli: Futsal
22.-28. juli: Fotball

Utøvere: 132
Støtteapparat: 21

Developed by Aplia - Powered by eZ PublishCookies