Resultater SL Tromsø

Her finner du resultater fra Studentmesterskapene og Studentcupene arrangert under Studentlekene Tromsø 2018

Studentmesterskap 

Vinner av et studentmesterskap kåres til Norgesmestere for studenter 2018. 

BESTE KLUBB: NTNUI

Langrenn: 

5km kvinner - torsdag

  1. 1. Pauline Sjøvold, BISI Trondheim
  2. 2. Astrid Lægran, TSI
  3. 3. Ida-Kristine Andreassen, TSI

10km menn - torsdag

  1. 1. Simon Gundersen, TSI
  2. 2. Johan Kilskar, TSI
  3. 3. Eirik Renna Eilertsen, TSI

Sprint kvinner - fredag

  1. 1. Pauline Sjøvold, BISI Trondheim
  2. 2. Astrid Lægran, TSI
  3. 3. Ida Heggem, NTNUI

Sprint menn - fredag

  1. 1. Simon Gundersen, TSI
  2. 2. Alexander Os, TSI
  3. 3. Johan Kilskar, TSI

30km kvinner - lørdag

  1. 1. Lina Øberg, TSI
  2. 2. Ingvild Ytterhus Utengen, TSI
  3. 3. Astrid Lægran, TSI

50km menn - lørdag

  1. 1. Johan Kilskar, TSI
  2. 2. Simon gundersen, TSI
  3. 3. Anders Haugen, TSI

Innebandy

Kvinner

  1. 1. NTNUI
  2. 2. BI Athletics
  3. 3. OSI

Menn

  1. 1. BI Athletics
  2. 2. TSI
  3. 3. NTNUI

Håndball

Kvinner

  1. 1. NTNUI
  2. 2. BSI
  3. 3. OSI

Menn

  1. 1. NTNUI
  2. 2. OSI
  3. 3. NTNUI

Basketball

Kvinner 

  1. 1. NTNUI
  2. 2. TSI
  3. 3. OSI

Menn

  1. 1. TSI
  2. 2. OSI
  3. 3. NHHI

Yukigassen

Mix

  1. 1. TSI
  2. 2. NHHI
  3. 3. HIOA Lacrosse

Studentcup

Ishockey

Menn

  1. 1. Trimius
  2. 2. LSI
  3. 3. TSI

Undervannsrugby

Mix

  1. 1. BSI
  2. 2. TSI
  3. 3. NTNUI

Squash

Mix

  1. 1. Jens Førsvoll, OSI
  2. 2. Kjartan Konradsen, GSI
  3. 3. Emma Svalheim, OSI

Tennis

Kvinner 

  1. 1. Sofie Vågen, NTNUI
  2. 2. Ida Olsen, TSI
  3. 3. Ingrid Holsen, NTNUI

Menn

  1. 1. Julien Defurne, TSI
  2. 2. Tom Rasmus, NTNUI
  3. 3. Robert Søreid (OSI) / Atle Wiig-Fisketjøn (NTNUI)

Mixed double

Lacrosse

Kvinner

  1. 1. BI Athletics
  2. 2. BSI 
  3. 3. HIOA Lacrosse

Menn

  1. 1. HIOA Lacrosse
  2. 2. BI Athletics

Svømming

Bryst 100m kvinner

  1. 1. Heidi Sydnes Egeland, OSI
  2. 2. Evelien van Dijk, OSI
  3. 3. Ragnhild Hungnes, OSI

Bryst 100m menn

  1. 1. Albert Pérez, BSI
  2. 2. Steinar Eilertsen, TSI
  3. 3. Jorn Prinse, OSI

Bryst 50m kvinner

  1. 1. Oda Gjerde, BSI
  2. 2. Lise Skarstein Jakobsen, OSI
  3. 3. Heidi Sydnes Egeland, OSI

Bryst 50m menn

  1. 1. Albert Pérez, BSI
  2. 2. Steinar Eilertsen, TSI
  3. 3. Tord Fjeld, OSI

Butterfly 50m kvinner

  1. 1. Emilie Wold, TSI
  2. 2. Ina Gimse, TSI
  3. 3. Abby Arisco, OSI

Butterfly 50m menn

  1. 1. Bjørn Hansen, TSI
  2. 2. Odd Reidar Bygnes, OSI
  3. 3. Tord Fjeld, OSI

Fri 100m kvinner

  1. 1. Emilie Woll, TSI
  2. 2. Mathilde Blanche Setnes, BSI
  3. 3. Heidi Sydnes Egeland, OSI

Fri 100m menn

  1. 1. Albert Peréz, BSI
  2. 2. Carston Hernke, OSI
  3. 3. Odd Reidar Bygnes, OSI

Fri 50m kvinner

  1. 1. Ina Gimse, TSI
  2. 2. Tonje Riise, TSI
  3. 3. Emilie Woll, TSI

Fri 50m menn

  1. 1. Bjørn Hansen, TSI
  2. 2. Albert Peréz, BSI
  3. 3. Carstin Hernke, OSI

Medley 100m kvinner

  1. 1. Tonje Riise, TSI
  2. 2. Emilie woll, TSI
  3. 3. Ylva Sjölund, OSI

Medley 100m menn

  1. 1. Albert Peréz, BSI
  2. 2. Bjørn Hansen, TSI
  3. 3. Cartsin Hernke, OSI

Rygg 50m kvinner

  1. 1. Ina Gimse, TSI
  2. 2. Abby Arisco, OSI

Rygg 50m menn

  1. 1. Tord Fjeld, OSI
  2. 2. Tomas Ritter, OSI
  3. 3. Håkon Gimse, TSI

Stafett 4x50m fri menn

  1. 1. OSI

Stafett 4x50m fri kvinner

  1. 1. TSI
  2. 2. OSI

Stafett 6x50 fri mixed

  1. 1. TSI
  2. 2. OSI
  3. 3. BSI
Developed by Aplia - Powered by eZ PublishCookies