Program og resultater Sommeruniversiaden

Her finner du konkurranseprogram og resultater for den norske troppen i Sommeruniveraiaden Taipei 2017. 

Følg med de norske studentene i Taipei! 

LIVESTREAM

Under oppgis alle tider i lokal tid. Taipei ligger 6 timer foran Norge.

20. august

09:00 Bueskyting Compound
25. plass Runa Grydeland

12:00 Bueskyting Recurve
25.plass Line Blomén Ridderström
49.plass Bjørnar Saurdal

09:30 - 12:30 Turn herrer
16. plass for lag

17:30 Basketball
Canada - Norge (85 - 54)

21.august

16:00 Turn damer, Taipei Nangang Exhibition Hall
10.plass for lag

17:30 Basketball, Taipei Arena
Tyskland - Norge (83 - 58)

22.august

09:00 Taekwondo, Taoyuan Arena
Innledende runder, Marie Magnus 53-57kg

17:30 Basketball, Taipei Arena
Norge - Finland

23.august

09:00 Taekwondo, Taoyuan Arena
Innledende runder, Richard Ordeman 74-80kg

10:00 Friidrett, Taipei Stadium
100m menn forsøk, Even Pettersen og Hallgeir Martinsen

18:00 Friidrett, Taipei Stadium
800m damer forsøk, Julie Mathisen

18:10 Friidrett, Taipei Stadium
Spyd kvinner, Andrea Bolle

18:35 Friidrett, Taipei Stadium
100m menn mellomheat, Even Pettersen og Hallgeir Martinsen

19:15 Friidrett, Taipei Stadium 
Spyd kvinner, Andrea Bolle

24.august

09:00 Taekwondo, Taoyan Arena
Innledende runder, John Asp 68-74kg

12:30 Basketball, Heping Elementary School
Norge - Hong Kong

09:30 Friidrett, Taipei Stadium
100m tikamp, Henrik Holmberg

10:45 Friidrett, Taipei Stadium
Lengde tikamp, Henrik Holmberg

12:15 Friidrett, Taipei Stadium
Kule tikamp, Henrik Holmberg

18:00 Friidrett, Taipei Stadium
Høyde tikamp, Henrik Holmberg

18:00 Friidrett, Taipei Stadium
400m hekk kvinner, Emily Rose Norum og Marlen Aakre

19:20 Friidrett, Taipei Stadium
100m Semifinale, Even Pettersen og Hallgeir Martinsen

20:05 Friidrett, Taipei Stadium
800m kvinner semifinale, Julie Mathisen

20:40 Friidrett, Taipei Stadium
100m menn finale, Even Pettersen og Hallgeir Martinsen

21:45 Friidrett, Taipei Stadium 
400m hekk tikamp, Henrik Holmberg

25.august

09:00 Friidrett, Taipei Stadium
110m hekk tikamp, Henrik Holmberg

10:00 Friidrett, Taipei Stadium
Diskos tikamp, Henrik Holmberg

11:00 Friidrett, Taipei Stadium
Diskos tikamp, Henrik Holmberg

11:15 Friidrett, Taipei Stadium
200m menn forsøk, Even Pettersen og Hallgeir Martinsen

15:00 Friidrett, Taipei Stadium
Stav tikamp, Henrik Holmberg

17:00 Friidrett, Taipei Stadium 
200m menn mellomheat, Even Pettersen og Hallgeir Martinsen

17:45 Friidrett, Taipei Stadium
Spyd tikamp, Henrik Holmberg

18:15 Friidrett, Taipei Stadium
400m hekk kvinner, Marlen Aakre og Emily Rose Norum

18:55 Friidrett, Taipei Stadium
Spyd tikamp, Henrik Holmberg

19:05 Friidrett, Taipei Stadium
800m finale, Julie Mathisen

20:00 Friidrett, Taipei Stadium
1500m tikamp, Henrik Holmberg

11:30 Biljard, EXPO Dome
9-ball menn singles runde 1-L32, Eirik Risnæs og Matias Sætre

16:30 Biljard, EXPO Dome
9-ball menn singles runde 2-L32, Eirik Risnæs og Matias Sætre

12:30 Basketball, University of Taipei, Tianmu Gymnasium
Norge - Japan

26.august

TBA Basketball 

11:30 Biljard, EXPO Dome
9-ball menn, singles runde 3-L32, Eirik Risnæs og Matias Sætre

16:30 Biljard, EXPO Dome
9-ball menn, singles kvartfinale, Eirik Risnæs og Matias Sætre

10:05 Friidrett, Taipei Stadium
100m hekk syvkamp, Martine Bye

10:45 Friidrett, Taipei Stadium
1500m kvinner forsøk, Julie Mathisen

11:00 Friidrett, Taipei Stadium
Høyde syvkamp, Martine Bye

16:00 Friidrett, Taipei Stadium
Kule syvkamp, Martine Bye

18:20 Friidrett, Taipei Stadium
200m menn semifinale, Even Pettersen og Hallgeir Martinsen

19:20 Friidrett, Taipei Stadium
200m syvkamp, Martine Bye 

20:00 Friidrett, Taipei Stadium
200m menn finale, Even Pettersen og Hallgeir Martinsen

27.august

TBA Basketball

09:00 Biljard, EXPO Dome
9-ball menn singles semifinale, Eirik Risnæs og Matias Sætre

14:00 Biljard, EXPO Dome
9-ball menn singles finaler, Eirik Risnæs og Matias Sætre

14:00 RG, Taipei Nangang Exhibition
Individuell All round hopp & ball, Fanny Lunde og Margit Øverås

16:00 RG, Taipei Nangang Exhibition
Individuell All round hopp & ball, Fanny Lunde og Margit Øverås

10:00 Friidrett, Taipei Stadium
Lengde syvkamp, Martine Bye

11:15 Friidrett, Taipei Stadium
Lengde menn, Ingar Kiplesund

18:05 Friidrett, Taipei Stadium
Spyd syvkamp, Martine Bye

19:10 Friidrett, Taipei Stadium
Spyd syvkamp, Martine Bye

20:45 Friidrett, Taipei Stadium
800m syvkamp, Martine Bye

28.august

TBA Basketball 

14:00 RG, Taipei Nangang Exhibition
Individuell All round Clubs & Ribbon, Fanny Lunde og Margit Øverås

16:00 RG, Taipei Nangang Exhibition
Individuell All round Clubs & Ribbon, Fanny Lunde og Margit Øverås

09:00 Biljard, EXPO Dome
9-ball double round 1-L16, Matias Sætre og Eirik Risnæs

14:00 Biljard, EXPO Dome
9-ball double kvartfinale, Matias Sætre og Eirik Risnæs

19:00 Friidrett, Taipei Stadium
Lengde menn finale, Ingar Kiplesund

19:15 Friidrett, Taipei Stadium
1500m kvinner finale, Julie Mathisen

29.august

TBA Basketball

09:00 Biljard, EXPO Dome
9-ball doubles semifinale, Matias Sætre og Eirik Risnæs 

14:00 Biljard, EXPO Dome
9-ball doubles finale, Matias Sætre og Eirik Risnæs

14:00 RG, Taipei Nangang Exhibition Center
Finaler, Fanny Lunde og Margit Øverås

Developed by Aplia - Powered by eZ PublishCookies